Vi är T Abrahamssons Revisionsbyrå

 

Ägare/Revisor

Thomas Abrahamsson

Sedan barndomen uppväxt i företagar­miljö.
Startade bolaget 1994.
Godkänd revisor sedan 1990.

Hockeyfantast av rang, hittas inte sällan på ortens egen arena (UIF).

thomas@abramrev.se

Redovisnings­konsult

Susanne Abrahamsson 

Ägnar största delen av fritiden åt hästar, men går också gärna på loppis eller bakar bröd.
Anställd på företaget sedan 1995.

susanne@abramrev.se

Redovisnings­konsult

Berit Kiil

Auktoriserad redovisnings­konsult FAR.
Skidälskande norska, sover med skidorna på.

Anställd på företaget sedan 2004.        
Dess­förinnan arbetat drygt 10 år med redo­visning
inom såväl mindre som större företag.

beritk@abramrev.se

Redovisnings­konsult

Berit Högman

Ses ofta på gymmet eller ute i löparspåret. 
Anställd på företaget sedan 2008.
Dess­förinnan arbetat drygt 20 år med redo­visning
inom såväl mindre som större företag.

berith@abramrev.se

Redovisnings­konsult

Josefina Abrahamsson

Redovisningskonsult och hästtjej.
Tävlar aktivt i dressyr men har också ett stort intresse för loppisar och auktioner. 
Anställd på företaget 2012.

josefina@abramrev.se

Redovisningsassistent

Matilda Gunnarsson

Anställd som vikarie 2016 men det gick så bra att det blev fast anställning 2017 som redovisningsassistent. Ung, frisk fläkt som gymmar och spelar handboll.

 matilda@abramrev.se

Redovisnings­konsult

Jessica Pulli

Vårt senaste tillskott. Anställd 2017 som redovisningskonsult.

Glad och humoristisk som trivs bäst i trädgården. Har ett förflutet med anställningar i flera mindre företag. 

 jessica@abramrev.se

T Abrahamssons Revisionsbyrå AB

Lindängsvägen 43
523 36 Ulricehamn

Telefon: 0321-151 70

Fax: 0321-150 75

Mail: Se resp medarbetare

Kontaktformulär